top of page

Cieplarnie typu parnik (chlebak) idealne do utrzymania mikroklimatu. Stosujemy na małych ogródkach i dla roślin nisko piennych, (sałata ,szczypior itp.) Bardzo łatwe otwieranie działające na zasadzie  przeciwwagi.

Jeżeli zdecydujesz się na chlebak zobacz jakie posiadamy w sprzedaży.

Cieplarnie -parniki są przystosowane do wiosny jak i na zimę. Wiosenną porą chronimy nasze rośliny przed nadmiernymi deszczami i chłodem, natomiast zimą jeżeli zaizolujemy fundament ochronimy przed mrozem układ korzenny naszych roślin.

Chcesz zajmować się ogrodem przez cały rok proponujemy cieplarnie tego typu. Istnieją różne konstrukcje z foli, szkła i różnego plastiku. My chcemy ci zaproponować taką cieplarnie która jest zbudowana z rur ocynkowanych i pokryta poliwęglanem.

Na naszej stronie można kupić niedrogie cieplarnie. Produkujemy konstrukcje tylko z rur ocynkowanych o  wymiarach 25 X 25 mm, a grubość powłoki możemy wybrać sami wedle uznania.

Nasza firma oferuje szeroki wybór szklarni w najlepszej cenie. W naszym katalogu znajdą Państwo standardowe wersje o różnych rozmiarach i kształtach. Jeśli potrzebujesz specjalny projekt to zrobimy specjalnie dla ciebie.

bottom of page