top of page

CIeplarnia 2,1m szeroka

Czasami trzeba wyjść naprzeciw klientowi i kiedy marzy im sie nasza cieplarnia a nie ma miejsca to wszystko kwestia dogadania, dla naszej firmy nie ma rzeczy nie możliwych.

Cieplarnia – specjalny projekt, który jest przeznaczony do upraw warzyw i roślin ozdobnych. Innymi słowy: Cieplarnia to alternatywa dla twoich zbiorów, biorąc  pod uwagę naszą strefę klimatyczną. Sprawi odpowiednie warunki pogodowe dla twoich roślin co szybko przełoży się na plony.

Nasza firma produkuje wysokiej jakości cieplarnie pokryte poliwęglanem i rur ocynkowanych dzięki temu twoje uprawy będą  ciągle wzrastać w komfortowych warunkach. Nasze cieplarnie  są trwałe, łatwe w montażu, różnej wielkości i kształcie szybko znajdziemy wariant potrzebny dla ciebie.

Musimy podkreślić że na końcową cenę naszego produktu wchodzą następujące czynniki,  stal ocynkowana, konstrukcja profil zamknięty kwadratowy 25x25mm (NIE JAKIŚ MIZERNY TEOWNIK) poliwęglan o strukturze plastra miodu z filtrem UV, o grubości 4mm (OPCJONALNIE 6MM I WIĘCEJ) uchwyty mocujące, zamki, klamki, zawiasy, i szereg prac z ukształtowaniem naszego produktu. Nasza firma do produkcji używa tylko materiałów z certyfikatami ,nasze wszystkie maszyny także posiadają niezbędne dokumenty stwierdzające o prawidłowym użytkowaniu.

bottom of page