top of page

"Szklarnie Evex"

Nasza firma to jakość i solidność polskiego rzemieślnika wyspecjalizowana załoga przemyślane konstrukcje oraz serwis pogwarancyjny, tysiące zadowolonych klientów co widać w naszych komentarzach .

Działamy od 10 lat całe doświadczenie przekuwamy na nasze produkty ,obecnie cały czas się rozwijamy, z korzyścią dla naszych przyszłych klientów.


Firma Szklarnie Evex oferuje wysokiej jakości produkty wykonane ze stali ocynkowanej i pokryte poliwęglanem komorowym. Od początku naszej działalności słuchamy potrzeb naszych klientów, którzy stają się naszymi przyjaciółmi. Staramy się wykonywać nasze produkty z największą starannością.
Wszyscy kojarzymy cieplarnie ze szkłem alternatywą jest poliwęglan o strukturze plastra miodu. Chcielibyśmy, żeby wydane pieniądze przez ciebie było trafioną inwestycją, która przyniesie pożądane efekty i plony, przy niskim nakładzie finansowym. Wszyscy wiemy jak smakują warzywa kupione w hipermarkecie może czas na swojskie, jeżeli szukasz cieplarni pokrytej poliwęglanem to dobrze trafiłeś.

evex_zyczenia zdjecie2.jpg
bottom of page